کالکشن

پوشش های دکوراتیو

پوشش های دکوراتیو

چیست!

پوشش‌های دکوراتیو، راه‌حل‌های نوآورانه و زیبایی برای استفاده در فضاهای خارجی و داخلی هستند. این پوشش‌ها طراحی شده‌اند تا با ارائه پرداخت‌های منحصر به فرد، جذابیت بصری و فضای محیط را ارتقا دهند. این پوشش‌ها به دلیل تنوع بالایی که دارند در کنار گستردگی تکنیک‌های اجرا و به واسطه اجرا با دست، امکان شخصی‌سازی را در اختیار طراحان قرار می‌دهد. هم‌چنین بیشتر پوشش‌های دکوراتیوی که شرکت تارنگ عرضه می‌کند، سازگار با محیط زیست هستند و به حفظ آن کمک می‌کنند. این پوشش‌ها می‌توانند بخشی از یک طراحی پایدار باشند و به کاهش اثرات مخرب زیست‌محیطی کمک شایانی بکنند.

متریالی با جلوه‌ای درخشنده. موریکس متریالی از دسته پوشش‌های دکوراتیو است که سطوحی با جلوه‌های رنگی منحصر به فرد ایجاد می‌کند. این پوشش، رنگی بر پایه آب است که برای فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. انعکاس‌های درخشان و جلوه‌های رنگی سه بعدی که تداعی‌گر امواج اقیانوس است، ویژگی بارز این پوشش دکوراتیو است. این متریال به لطف ذرات کریستالی خود، قادر به ایجاد فضاهایی هنرمندانه و متفاوت است.

عکس محصول

تصاویر کار شده

کلوندایک، پوششی دکوراتیو بر پایه آب است که برای استفاده در فضاهای داخلی طراحی شده و جلوه‌ای فلزی، بهبود یافته و معاصر به آن می‌بخشد. کلوندایک را می‌توان بر روی طیف گسترده‌ای از سطوح استفاده کرد. به دلیل داشتن رنگ‌های متنوع و سایه‌های منحصر به فرد، این متریال برای ایجاد فضاهای داخلی ترند مورد استفاده قرار می‌گیرد. این متریال در تلفیق با افزودنی‌های مخصوص خود، می‌تواند جلوه‌ای طلایی، نقره‌ای و حتی اکسید شده به فینیش پوشش دکوراتیو بدهد.

عکس محصول

تصاویر کار شده

این پوشش دکوراتیو نیز مانند کلوندایک، متریالی بر پایه آب است. تفاوت کلوندایک لایت و کلوندایک، در رنگ‌ و دانه‌بندی است. دانه‌بندی کلوندایک لایت نسبت به کلوندایک ریزتر و نرم‌تر است و رنگ‌بندی آن نیز، همانطور که از نامش پیداست، طیف روشن‌تری را پوشش می‌دهد.

عکس محصول

تصاویر کار شده

متئوره 8، پوشش دکوراتیوی بسیار متراکم و پرکاربرد برای فضاهای داخلیست. این محصول حتی با داشتن سایه‌های متالیک و مرواریدی، برای ایجاد جلوه‌هایی مدرن و معاصر ایده‌آل است. این پوشش دکوراتیو، همواره انتخاب کسانی ست که روح اشیا را ارج می‌نهند.

عکس محصول

تصاویر کار شده

این پوشش، رنگی شفاف بر پایه آب است که برای استفاده‌های داخلی مناسب است. این متریال همانطور که از نامش پیداست، نورهای طبیعی و یا مصنوعی را جذب کرده و در تاریکی، آن را از خود مجددا ساطع می‌کند. این نور جادویی، می‌تواند بر روی سطوحی مانند دیوار، سقف و حتی مبلمان استفاده شود که در زمان تاریکی، می‌تواند جلوه جادویی و خاصی را به فضا هدیه کند.

عکس محصول

تصاویر کار شده

آتلانتیس، پوششی دکوراتیو از برند سیف بویا است که با ایجاد بافت در تکنیک اجرا، اثری مخملی و عمیق از خود بر جای می‌گذارد. این پوشش برای استفاده در فضاهای داخلی مناسب است. این متریال با داشتن تنوع بالا در رنگ و تکنیک‌های اجرا، می‌تواند مجموعه انتخاب‌های زیادی را جهت ایجاد شخصی‌سازی در اختیار طراح بگذارد.

عکس محصول

تصاویر کار شده

منتوانو پوششی دکوراتیو و نیمه براق با ظاهر مرمری و قوام خمیرمانند است که دارای انواع کوارتز، سنگ آهک و رنگدانه است که با ماله یا کاردک، بافت‌های متفاوتی بر روی آن اعمال می‌شود. این پوشش بیشتر برای فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما با استفاده از محافظ‌ها و تحت شرایطی خاص می‌تواند برای فضاهای خارجی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

عکس محصول

تصاویر کار شده

پوشش دکوراتیو پسکاتا، با داشتن جلوه‌ای پارچه مانند و ایجاد رگه‌هایی مرواریدی، بر روی سطوح، عمق ایجاد می‌کنند. این پوشش با داشتن بافتی نرم، پس از اجرا بر روی سطوح، جلوه‌ای نیمه براق به سطح می‌دهد. این پوشش قابلیت اجرا بر روی سطوح داخلی را داراست.

عکس محصول

تصاویر کار شده

پوشش دکوراتیو آرورا، با الهام از شفق قطبی، رنگی دکوراتیو متشکل از برش‌هایی منظم از کریستال‌های سواروفسکی است. این متریال به طور مشخص برای ایجاد دسترسی آسانِ طراحان داخلی و معماران به متریال‌های ترند و لوکس دنیا فرموله و ساخته شده‌است تا بتوانند مرزهای خلاقیت را جابجا کنند. آرورا در هر گالن از متریال، 22هزار و  500 قطعه کریستال سواروفسکی دارد. این متریال قابلیت اجرا بر روی سطوح داخلی را دارد. از ویژگی‌های این متریال، می‌توان به قابلیت بالای شکست نور، درخشندگی، دوام و سختی، آب‌گریزی کریستال‌ها، مقاومت در برابر سایش، نداشتن بو، سازگاری با محیط زیست، ضد قارچ و کپک و داشتن تنوع رنگی نام برد.

عکس محصول

تصاویر کار شده

کازمو پوششی دکوراتیو شامل لاینی منحصر به فرد از رنگ‌های هوشمند، واکنش‌پذیر و تعاملی برای استفاده در فضاهای داخلی است که باعث تحریک حواس انسان شده و او را به دنیای شگفت‌انگیز رنگ‌ها می‌برد. رنگ‌های کازمو، به نور، بلک لایت، تاریکی و حتی لمس واکنش نشان داده و فضایی را با حس شفق قطبی برای شما ایجاد می‌کند.

عکس محصول

تصاویر کار شده

فلو پوشش دکوراتیوی بافت‌دار با جلوه‌ای کریستالی است که فضای داخلی شما را به فضایی شبیه به صحرایی وسیع با تپه‌های شنی و یا سرزمینی وسیع و درخشان از یخبندان‌های درخشان قطب جنوب با استفاده از رنگ‌های درخشان، بدل می‌کند. از ویژگی‌های بارز این متریال می‌توان به داشتن ترکیبی همزمان از پرداختی صاف و خشن، داشتن جلوه‌ای از جرقه‌های کوچک و درخشان، قابلیت شستشو، نداشتن بو، سهولت در اجرا، غیرقابل اشتعال بودن و مقاومت بالا در برابر گرما اشاره کرد.

عکس محصول

تصاویر کار شده

گرافیت پوششی دکوراتیو بر پایه آب است که از بافت و مقاومت گرافیت خام الهام گرفته‌است. گرافیت، ظاهری ساده و سبک را به فضا تزریق می‌کند که موجب ایجاد کاراکتری لوکس و جذاب در محیط می‌شود. مقاومت و انعطاف‌پذیری بالای این پوشش، آن را به متریالی مناسب برای پوشش‌دهی سطوح مختلف، از جمله فضاهای پرکاربرد مانند آسانسور و فضاهای عمومی، تبدیل می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهم گرافیت، دوام بالای آن بدون از دست دادن ظرافت خاصش است. این متریال دکوراتیو قابلیت اجرا بر روی سطوح داخلی و خارجی را دارد و از مواد بدون سرب تشکیل شده است. از دیگر ویژگی‌های گرافیت می‌توان به پایه آب بودن آن، تشکیل شدن از رزین اکریلیک خالص، ماندگاری بالا، قابلیت شستشو و سهولت در کاربرد اشاره کرد.

عکس محصول

تصاویر کار شده

اورو، پوششی دکوراتیو از برند کالرتک است که در فضاهای داخلی اجرا می‌شود. ویژگی متمایزکننده این متریال، داشتن پوششی ابریشمی با درخشندگی خاص است. تنوع تکنیک اجرا در این متریال، آن را به متریالی انعطاف‌پذیر برای ایجاد فضاهایی مدرن یا کلاسیک تبدیل کند. از ویژگی‌های بارز این متریال می‌توان به بدون بو بودن، انتشار پایین ترکیبات آلی فرّار، فینیش رنگی و سهولت استفاده اشاره کرد.

عکس محصول

تصاویر کار شده

این پوشش؛، مجموعه رنگ‌هایی بر پایه آب است که می‌تواند سطوح را به محلی برای نوشتن ایده‌ها، کارها و یا هر نوع دیگری از ترسیم تبدیل کند و در نهایت، قابلیت پاک شدن تمامی خطوط رسم شده را به صورت خشک دارد. این رنگ در حقیقت سطوح را به وایت برد، تخته سیاه، صفحه مگنت و یا حتی به یک صفحه نمایش بزرگ تبدیل کند. این متریال می‌تواند بر روی تمامی سطوح رنگی اجرا شود تا ایده‌ها و افکارتان را بدون مرز گسترش دهید.

تصاویر کار شده