کالکشن

ترازو

ترازو

چیست!

تِرازو (Terrazzo) که در قرن پانزدهم در ونیز به عنوان راهی کم‌هزینه برای پوشش سطح تراس‌های خانه‌های شهر ایجاد شد و در اواسط همان قرن محبوبیت پیدا کرد، تا جایی که امروزه می‌توان آن را در فضاهای تجاری از جمله فرودگاه‌ها، مؤسسات فرهنگی، مدارس و هتل‌ها دید. تِرازو هنوز هم به دلیل دوام بالا و نیاز کم به نگهداری، مورد توجه است. ترازو متریالی سازگار با محیط زیست و انعطاف‌پذیر است و می تواند در اشکال مختلف ساخته شود تا سطحی صاف و یکنواخت برای کف، دیوار، پله، کانتر و حتی مبلمان ایجاد کند. ترازو از تراشه های سنگ مرمر، گرانیت، کوارتز، شیشه یا مواد مناسب دیگری تشکیل شده و از سمنت یا اپوکسی به عنوان چسب در آن استفاده می‌شود.

ترازو یکی از زیباترین متریال‌های تارنگ برای پوشش‌دهی سطوح از برند کالرتک (Colortek) است که می‌تواند فضایی منحصر به فرد را برای شما، ایجاد کند.

سیستم اپوکسی ترازو از برند کالرتک به گونه‌ای مهندسی شده‌است که برای کاربری آسان و همچنین برای حداکثر میزان انعطاف‌پذیری و تطبیق‌پذیریِ مورد نیاز طراحان، هنگام ساخت مبلمان و قطعات منحصر به فرد مناسب باشد. این خواص فیزیکی منحصر به فرد ترازو، مکمل دیگر خواص این متریال مانند دوام، مقاومت، سهولت در نگهداری و خواص ضد باکتریایی مورد نیاز پروژه‌های مسکونی، اداری و. یا تجاری است.

سنگ‌دانه‌های تخصصی NeoTerrazzo® Colortek، امکان خوانش بصری مجددی از کفپوش‌های تزئینی دیگر و ایجاد ترکیب‌های رنگی استاندارد یا سفارشی را فراهم می‌کند که منجر به ایجاد یک کفپوش منحصر به فرد می‌شود. ما در تارنگ، با توجه به تمامی الزامات طراحی، راه‌هایی نوآورانه را برای ایجاد کفپوشی متفاوت و مورد نیاز از جنس ترازو می‌یابیم.

عکس محصول

تصاویر کار شده