کالکشن

اپوکسی و رزین

اپوکسی و رزین

چیست!

رزین اپوکسی یک ماده همه کاره و بسیار چسبنده است که به طور گسترده در صنایع ساختمانی، نجاری و کارخانه ها استفاده می شود. خواص سازگاری استثنایی، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و رطوبت، و توانایی مقاومت در برابر دماهای مختلف، آن را به انتخابی مناسب برای کاربردهای گوناگون تبدیل کرده است.

در این مجموعه با کاربردها و انواع رزین اپوکسی آشنا خواهید شد. Colortek یکی از برندهای پیشرو در این زمینه، انواع متنوعی از متریال را مطابق نیازهای شما به شما ارائه می دهد

DeepC ® یک سیستم کفپوش کوارتز و مرمر بدون درز است که با تطبیق پذیری منحصر به فرد و مقاومت بی سابقه در برابر نور مستقیم خورشید، جذب آب و تمیز کردن آسان آن که هم بادوام و هم از نظر شیمیایی مقاوم است. DeepC® حسی طبیعی و زینتی به فضاهای داخلی و خارجی شما می بخشد، زیرا می تواند در طراحی های داخلی پیچیده و مینیمال استفاده شود و در عین حال برای محیط مرطوب نیز مناسب است.

عکس محصول

تصاویر کار شده

فلورگارد

Oxibond-4420

یک پوشش نیمه سخت که به عنوان پوشش رویی برای محافظت از پوشش‌های ضد آب در معرض شرایط فرسایش بالا استفاده می‌شود.

تصاویر کار شده

SX0-PrimeWell

یک پرایمر اپوکسی شفاف که برای نفوذ عمیق تر به منافذ بتن به منظور دستیابی به پیوند مکانیکی بهتر بین بستر و پوشش اپوکسی طراحی شده است. ایده آل برای آب بندی و اشباع سطوح بتنی متخلخل که به خوبی تمیز شده و به درستی آماده شده اند تا بهترین چسبندگی و استقامت رنگ های اپوکسی را تضمین کنند.

تصاویر کار شده

SX1-ToughGuard

SX1 ToughGuard یک رنگ پرایمر اپوکسی 2 جزئی مبتنی بر حلال است که برای محافظت از کف و دیوارهای بتنی و همچنین برای کارهای تعمیر و نگهداری صنعتی در مناطق مسکونی و عمومی در معرض ترافیک سبک و نشت یا سایش خفیف طراحی شده است.

تصاویر کار شده

SX2-FillWell

SX2 FilWell یک پرکننده اپوکسی بدون حلال است که برای ترمیم و پر کردن هرگونه نقص و بی نظمی بدون توجه به ضخامت آنها در دیوارها و کف قبل از پوشش دهی طراحی شده است. SX2 Fill Well بسیار بادوام، ضد آب و ضد لک است.

تصاویر کار شده

SX5-WorxGuard

SX5 WorxGuard یک رنگ اپوکسی 2 جزئی ، بدون حلال و خود تراز است که برای محافظت از کف بتنی در مناطق صنعتی، مسکونی و تجاری در معرض ترافیک متوسط و زیاد طراحی شده است.

تصاویر کار شده

SX50-IndustryGuard

SX50 IndustryGuard یک پوشش اپوکسی 3 جزئی، بدون حلال و خود تراز است که برای محافظت از کف بتنی در مناطق صنعتی، مسکونی و تجاری در معرض ترافیک سنگین طراحی شده است.

تصاویر کار شده

SX60-HealthGuard

SX60 HealthGuard یک اپوکسی 2 جزئی ، ضد میکروبی، خود تراز، با با کیفیت و بدون حلال با خواص بهداشتی پیشرفته است که برای محافظت از کف بتنی در مناطق صنعتی، مسکونی و تجاری طراحی شده است که در آن کنترل بهداشتی دقیق ضروری است.

تصاویر کار شده

SX70-RampGuard

SX70 RampGuard Guard یک رنگ اپوکسی 2 جزئی ، با کیفیت و بدون حلال با ویسکوزیته و عملکرد خاص است که برای سهولت استفاده بر روی سطح شیب دار یا کف بتنی شیبدار در مناطق صنعتی، مسکونی و تجاری که دارای ترافیک متوسط تا زیاد هستند طراحی شده است.

تصاویر کار شده

SX80-ScreedGuard

روکش اپوکسی 3 جزئی بسیار با کیفیت و بدون حلال که برای ایجاد کفی غیرقابل نفوذ، سایش و ضربه طراحی شده است. مناسب برای مکان هایی که در معرض بارهای شدید، تقریباً در هر محیط ساختمانی از جمله کارخانه مواد شیمیایی، کارخانه های فولاد، اماکن تولید مواد غذایی و نوشیدنی و غیره هستند.

تصاویر کار شده

SX9-HumiGuard

SX9 HumiGuard یک پرایمر اپوکسی بدون حلال است که به عنوان مانعی در برابر رطوبت سطحی عمل می کند و سطوح بتن متخلخل و تمیز شده را به خوبی تمیز می کند تا از چسبندگی بین پوشش اپوکسی بعدی و زیرلایه اطمینان حاصل شود.

تصاویر کار شده

SX90-StaticGuard

SX90 StaticGuard یک رنگ اپوکسی تخلیه الکترواستاتیکی (ESD) سه جزئی و بدون حلال برای استفاده در اتاق‌هایی است که دارای مواد شیمیایی فرار یا قطعات الکترونیکی حساس هستند. این برای ایجاد کفپوش های ضد الکتریسیته ساکن طراحی شده است که از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی در برابر نشت برق و نوسانات برق محافظت می کند. این محصول همچنین مقاومت مکانیکی در برابر ترافیک متوسط و همچنین محافظت در برابر مواد شیمیایی ملایم را ایجاد می کند.

تصاویر کار شده

فضایی را که همیشه متصور بودید با یک پوشش تزئینی ایجاد کنید که مرزهای کفپوش های بدون درز را دوباره تعریف می کند. Urban عملکرد کف‌های با کارایی بالا را با خلوص سطوح بدون درز ترکیب می‌کند تا پس‌زمینه‌ای عالی برای ساکنان شهر ایجاد کند که به دنبال حک هویت خود در یک فضای یکپارچه هستند. شخصیت منحصر به فرد دوران صنعتی با پیچ و تاب از حساسیت مدرن. شیک و مینیمال، urban به ترکیب های بی نهایت اجازه می دهد تا سبک شما را بیان کند.

عکس محصول

تصاویر کار شده