کالکشن

رنگ

رنگ

چیست!

رنگ در تارنگ به لطف برند کالرتک، نماد نوآوری و کیفیت در زمینه متریال‌های معماری و طراحی داخلی است. این محصول با پالت رنگی زنده و دوام استثنایی خود، طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را ارائه می‌دهد که می‌تواند هر فضایی را به یک شاهکار تبدیل کند. استفاده از رنگ، چه برای دیوار، کف و سقف و چه به منظور پوشش عناصر دکوراتیو، همواره زیبایی ماندگار را تضمین می‌کند. تنوع و فرمولاسیون برتر رنگ‌های کالرتک، آن را به انتخاب اول طراحان و صاحبان خانه‌هایی که به دنبال ارتقاء فضاهای خود به شکلی خلاقانه هستند، تبدیل کرده‌است. با رنگ‌های کالرتک، هر پروژه به یک بوم آماده برای خلق آثار هنری تبدیل می‌شود.

اسپرت کُرت، رنگی آکریلیک و مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی و زمین‌های چند منظوره ورزشی است. این رنگ آکریلیک را می‌توان برای اطمینان از عملکرد، داشتنِ قابلیت بازی و ظاهر مطلوب، به صورت سفارشی مناسب‌سازی کرد تا به روشی بسیار مقرون و به صرفه برای دمیدن جان تازه ای به سطوح آسفالت یا بتنی مورد استفاده قرار گیرد. این پوشش رنگی با کارایی بالا، برای پیاده‌روهایی که در معرض تردد بالا هستند، زمین‌های اسکیت‌ و اسکیت‌برد و فضاهایی که در معرض ترافیک وسایل نقلیه و غیره قرار دارند، ایده‌آل است. هم‌چنین از دیگر ویژگی‌های بارز این متریال، هزینه‌های تعمیر و نگهداری پایین و قابلیت بازسازی است.

تصاویر کار شده

رنگ های پایه آب

اکری گلاس

 اکری گلاس یک رنگ براق و شیشه‌ای با کاربری در فضاهای داخلی و خارجی است که از ویژگی‌های آن می‌توان به دوام، زرد نشدن، پایه آب داشتن، زود خشک شدن و تبدیل به روکشی براق، فوق‌العاده صاف و یک‌دست و سخت می‌رسد. اکری گلاس را می‌توان به جای رنگ‌های براق سنتی بر پایه روغن استفاده کرد. این متریال در عین داشتن تمام مزایای زیست محیطی رنگ مبتنی بر آب، عملکرد یک رنگ آلکیدی را روی در، پنجره و تزئینات به کاربران ارائه می دهد.

تصاویر کار شده

اکری مات

رنگی بادوام، بدون زردی و مات با کاربری داخلی و خارجی و بر پایه آب است که پس از  خشک شدن، به سطحی صاف، یک‌دست و سخت تبدیل می‌شود. اکری مات را می‌توان در مناطق مرطوب نیز مورد استفاده قرار داد. در حقیقت این رنگ، جایگزینی مناسب برای رنگ‌های بر پایه روغن و براق هستند که به صورت سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تصاویر کار شده

اکری پلاس

اکری پلاس نیز مانند اکری مات و اکری گلاس، پوشش رنگی بر پایه آب است که زرد نمی‌شود و برای فضاهای داخلی و خارجی قابل استفاده است، اما از نظر براق بودن در میانه طیف دو محصول اکری گلاس و اکری مات قرار دارد. این رنگ از نظر خواص و پوشش شبیه به دو محصول دیگر است.

تصاویر کار شده

آنتی کربونیشن

آنتی کربونیشن، پوششی کاربردی است که با محدود کردن عبور آسیب‌رسان‌هایی مانند دی‌اکسید کربن، دی‌اکسید گوگرد، اکسیدهای نیتروژن، کلریدها، سولفات‌ها و اشعه ماوراء بنفش، محافظت طولانی‌مدتی از بتن در معرض هوا ایجاد می‌کند. آنتی کربونیشن به ویژه برای استفاده در پارکینگ‌ها، ساختمان‌های تجاری و صنعتی، پل‌ها، متروها، ویلاهای ساحلی و همین‌طور برج‌ها مناسب است.

تصاویر کار شده

سی وان ای

C1A رنگی فلت و بر پایه آب است که برای ایجاد تعادل بین دوام، پوشش‌دهی مناسب طراحی شده است. C1A یک سطح صاف را ارائه می‌کند که دارای فینیشی فوق‌العاده است و برای هر دو فضاهای داخلی و خارجی مناسب است.

تصاویر کار شده

سی وان بی

C1B یک رنگ با کیفیت بالا و بر پایه آب است که دوام بالا و پوشش‌دهی مناسب از ویژگی‌های برجسته آن است. سی وان بی پوششی فلت را ارائه داده و برای کاربری‌های داخلی و خارجی مناسب است.

تصاویر کار شده

سی وان سی

C1C با میزان کدر بودن فوق العاده بالا شناخته می‌شود و به طور خاص برای ارائه قدرت پنهان‌سازی و پوشش‌دهی بالا تنها با اجرای یک لایه طراحی شده‌است. قابلیت پوشش‌دهی بالای سی وان سی برای زمان‌هایی که نیاز دارید تا پروژه زودتر به اتمام برسد، به کار می‌آید. فلت بودن این متریال، آن را برای استفاده در پروژه‌های تجاری پیشرفته و اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری، اتاق خواب، راهرو و سایر سطوحی که نیاز به سطحی فلت دارند، ایده‌آل می‌کند.

تصاویر کار شده

کربولایت

کربولایت رنگی مناسب برای نگهداری و ترمیم دیوارها و سقف‌ها در پروژه‌های مسکونی است. کربولایت به راحتی قابل اجراست و پوشش نهایی خوبی را ارائه می‌دهد.

کواکریل

کواکریل رنگی درجه یک است که پوشش‌دهی بالا را با دوام عالی، قابلیت شستشو و مقاومت ترکیب می‌کند. پوشش فلت کواکریل، آن را برای استفاده در پروژه‌های تجاری پیشرفته و سایر فضاهای داخلی که به پوششی مخملی نیاز دارند، به گزینه‌ای مناسب تبدیل می‌کند.

تصاویر کار شده

کوشین

کوشین، رنگی با دوام بالا و قابلیت شستشو است که پوسته‌ای استثنایی از رنگ را روی سطوح ایجاد می‌کند. پوشش لطیفی که کوشین ایجاد می‌کند، آن را برای استفاده در پروژه‌های تجاری لوکس و فضاهای داخلی دیگری مانند اتاق‌های پذیرایی و خواب به گزینه‌ای مناسب تبدیل می‌کند.

تصاویر کار شده

کووینیل

کووینیل، رنگی‌ست که برای پوشش عیوب معمول سقف طراحی شده است تا به سقف، ظظاهری تقریبا بی‌عیب و نقص را هدیه کند. کووینیل کمترین رد غلتک را روی سطح باقی می‌گذارد، کمترین پاشش را دارد و به علت خشک شدن سریع، برای ترمیم مناسب است.

تصاویر کار شده

هایژین

هایژین از برند کالرتک، پوششی برای فضاهای داخلی است که به طور ویژه برای عملکرد مناسب در محیط‌هایی با رطوبت بالا مانند بیمارستان، آشپزخانه، حمام و چشمه‌های آب معدنی فرموله شده‌است. علاوه بر ویژگی‌های مشترک با دیگر رنگ‌ها، مقاومت در برابر باکتری و کپک، هایژین را از دیگر رنگ‌ها متمایز می‌کند.

تصاویر کار شده

مکس مات

مکس مات رنگی همه کاره است که با روکش صاف و فلت شناخته می‌شود. این ویژگی در رنگ مکس مات، آن را برای پنهان کردن عیوب دیوارها و استفاده بر روی آلاچیق‌های داخلی یا خارجی، سقف‌ها و سایر سطوح که در آن سطح صاف مرده و بدون انعکاس مد نظر است، ایده آل می‌کند. مکس مات مکس مات علاوه بر سطح فوق‌العاده صاف و یکدست خود، به راحتی روی سطوح اعمال می‌شود و دارای پوشش‌دهی مناسب، مقاومت بالا، قابلیت شستشو و چسبندگی مناسب است.

تصاویر کار شده

ریپیسیف

رسپیسیف پوششی 100٪ اکریلیک با فناوری فرمالدئید کاهش یافته است که با استفاده از رنگ، 100٪  فرمالدئید موجود در هوا را در طول زمان جهت تصفیه و بهبود کیفیت هوای داخلی (IAQ)از بین می‌برد. رسپیسیف از فناوری پنج در یکِ شرکت کالرتک بهره می‌برد. علاوه بر عملکرد کاهنده فرمالدئید، این محصول به طور خاص برای ایجاد مقاومت در برابر سایش، پوشش‌دهی ترک‌ها و ضد باکتری بودن فرموله شده‌است.

تصاویر کار شده

اسپیدسیل

رنگ اسپیدسیل از برند کالرتک، به منظور رنگ‌آمیزی سقف‌ها در مقیاس بزرگ طراحی شده‌است. اسپیدسیل با قابلیت پوشانندگی عیوب سقف شناخته می‌شود و جای غلتک روی سطح آن نمی‌ماند. هم‌چنین این رنگ برای پوشش‌دهی سریع مناسب بوده و به سرعت خشک می‌شود.

تصاویر کار شده

استراکچر شیلد

این محصول از جمله پوشش‌های رنگی کاربردی از برند کالرتک است که با محدود کردن میزان عبور دی اکسید کربن، دی اکسید گوگرد، اکسیدهای نیتروژن، کلریدها، سولفات‌ها و اشعه ماورای بنفش، از سطح بتن اکسپوز برای مدت طولانی محافظت می‌کند. این محصول به طور خاص برای استفاده در فضاهایی مانند پارکینگ، ساختمان‌های تجاری و صنعتی، پل، مترو، ویلاهای ساحلی، برج و از این دست، مناسب است.

تصاویر کار شده

سانی

سانی از برند کالرتک، رنگ اکریلیک وینیلِ مقرون به صرفه ایست که به طور خاص بر روی سطوح دیوار و سقف استفاده می‌شود. این محصول، جایگزینی اقتصادی برای پروژه‌های دولتی و یا پروژه‌هایی که به هر طریقی باید در طیف قیمتی اقتصادی اجرا شوند است.

تصاویر کار شده